קולטי אדים מעלית DHD7961B

הדפס

תצוגות נוספות

קולטי אדים מעלית DHD7961B
0.00 ₪

זמינות: במלאי


קולט אדים זה הוא באמת יחיד במינו ומעורר התפעלות שנדיר לראות ביחידות מסוג דומה. מתוכנן בצורה כזו שתשמור על דיסקרטיות וכוח שאיבה בזמן הבישול. משתלב היטב על המשטח לצד התנור, ומתרומם בנגיעת אצבע קלה, בכדי ליצור תיפקוד מושלם.
רוחב : 90 ס"מ
לקליטת אדים ובישול המתואמים זה עם זה
קולט אדים זה מעורר התפעלות, שנדיר לראות ביחידות מסוג זה. לאחר ההתלהבות הראשונית, מתקבל הסיגנון באהדה. ייחודו במיקומו, במקביל לכיריים, בו נוכל לראות רק את צידו השטוח, בצורת זכוכית שחורה ומעודנת, בגוון עמוק.

אורות LED. שמירה על איכות הסביבה
השיטה באורות אלו היא, כשהם דולקים, הם צורכים 85% פחות אנרגיה. האור מנורות הלד, מתפרס על פני כל הסירים על הכיריים, ומעניק תאורה רכה המתאימה לארוחה.

פונקציית עיכוב והשהייה
שיטה זו נוצרה במטרה להיפטר מכל שאריות האדים, מהבישול. קולט האדים ממשיך בפעולתו , 10 דקות לאחר שהמהירות האחרונה נבחרה, ובסיום , מכבה עצמו באופן אוטומטי.

פונקציית הדחף. BOOST
כאשר נבחרת פונקציה זו, קולט האדים מתחיל בתהליך השאיבה, במהירות מקסימאלית ליעילות גדולה יותר, כאשר ישנה כמות גדולה של אדים וריחות בישול.
הוסף למועדפים
קרא עוד
תיאור

פרטים

לקליטת אדים ובישול המתואמים זה עם זה קולט אדים זה מעורר התפעלות, שנדיר לראות ביחידות מסוג זה. לאחר ההתלהבות הראשונית, מתקבל הסיגנון באהדה. ייחודו במיקומו, במקביל לכיריים, בו נוכל לראות רק את צידו השטוח, בצורת זכוכית שחורה ומעודנת, בגוון עמוק. אורות LED. שמירה על איכות הסביבה השיטה באורות אלו היא, כשהם דולקים, הם צורכים 85% פחות אנרגיה. האור מנורות הלד, מתפרס על פני כל הסירים על הכיריים, ומעניק תאורה רכה המתאימה לארוחה. פונקציית עיכוב והשהייה שיטה זו נוצרה במטרה להיפטר מכל שאריות האדים, מהבישול. קולט האדים ממשיך בפעולתו , 10 דקות לאחר שהמהירות האחרונה נבחרה, ובסיום , מכבה עצמו באופן אוטומטי. פונקציית הדחף. BOOST כאשר נבחרת פונקציה זו, קולט האדים מתחיל בתהליך השאיבה, במהירות מקסימאלית ליעילות גדולה יותר, כאשר ישנה כמות גדולה של אדים וריחות בישול.
ביקורות

תגיות מוצר

השתמש ברווח לצורך הפרדת תגיות. השתמש במרכאות בודדות (`) לצורך ביטויים.

פותח ע"י רשאד אבו סלאח