אודות החברה

אודות החברה

משך יותר מארבעה עשורים שותפה חברת “אביבי מטבחים” ביחד עם לקוחותיה בהטבעת חותם אישי על לב לבו של הבית, המקום בו תחושות ורגשות מקבלים את הטעם והריח המיוחדים להם, המקום בו מתעצבות חוויות ונרקמים זכרונות - המטבח.
מעצבים חוויה אישית

ב”אביבי מטבחים” תרגישו בבית. צוות המעצבים המקצועי שלנו ישמח להיות שותף בעיצוב המטבח שלכם ולתת את המענה הטוב ביותר לטעמכם, העדפותיכם, חלל המטבח והתקציב העומדים לרשותכם. הניסיון הרב שצברה החברה בעיצוב וייצור מטבחים וחדרי אמבטיה לחברות הבנייה הגדולות בישראל, בשילוב סגנון עיצוב ייחודי ויחס חם, מאפשרים לנו לעצב יחד איתכם חוויה אישית, יחידה ומיוחדת.

מעצבים חוויה עיצובית

הקו העיצובי שלנו משלב בין הטרנדים האחרונים והעכשווים ביותר בעולם העיצוב לבין פרקטיות, נוחות וייעילות. כחברה הדוגלת בחדשנות וביצירתיות, מעודדת “אביבי מטבחים” את עובדיה לעמוד בחזית היצירה והחדשנות בתחום, לתת דרור לפיתוח כל רעיון ולמצוא פתרונות קריאטיביים לכל אתגר. המפגש בין הצרכים הייחודיים לכל מטבח לבין הרעיונות היצירתיים, מאפשר לכם לעצב יחד איתנו חוויה חדשנית ואיכותית במיוחד המותאמת לאופי המטבח שלכם.

מעצבים חוויה טכנולוגית

ל”אביבי מטבחים” שני מפעלים המעסיקים כ 200- עובדים מהמקצועיים ביותר בתחום. המפעל בבני דרום מהגדולים והמשוכללים בארץ, המשתרע על שטח של כ 10- דונם ובו אולם תצוגה משוכלל המשקיף על תהליך העבודה, מהווה את המרכז הלוגיסטי של החברה, והמפעל בכרמיאל, המשתרע על כ 1,500- מ”ר ומייצג את ה”אני מאמין” הירוק שלנו. המפעלים מצויידים במיטב המיכון הטכנולוגי מהמתקדמים בעולם והמאפשר להגיע לרמות הגימור הגבוהות ביותר, תוך הקפדה על תהליכי ייצור ירוקים בטכנולוגיה מתקדמת, שיטות ותקנים אירופים, (ISO 9001) שימוש בחומרי גלם ופרזול איכותיים ביותר ושמירה קפדנית על הסביבה. קו הייצור החדשני שלנו מאפשר לכם לעצב יחד איתנו חוויה ירוקה וידידותית לסביבה.

מעצבים איתכם את חוויות המחר

“אביבי מטבחים” נהנית מתנופת התרחבות מתמדת. החברה מספקת את עילית המטבחים הביתיים לחברות הבנייה הגדולות בישראל: אפריקה ישראל, תדהר, דניה סיבוס, אזורים, מנרב, מצלוואי, שיכון ובינוי, גינדי, בונה התיכון, מליבו, נווה גד, צרפתי, דלק נדל”ן, פלסים, צ.לנדאו, זילברמינץ ומגוון פרויקטים נוספים בארץ ובעולם. בנוסף, עתידה “אביבי מטבחים” לפתוח אולמות תצוגה ומכירה נוספות ברחבי הארץ, מבלי לאבד את האווירה החמה והמשפחתית המאפיינת אותה.
מעצבים חוויה חובקת עולם

בשנים האחרונות “אביבי מטבחים” הרחיבה את מעגל לקוחותיה גם מעבר לים וכיום מספקת פתרון תשתיות נגרות הנותן מענה לכל אגפי הבית בפרוייקטים בשכונות יוקרה בארה”ב, ברמת גימור גבוהה ביותר ובסטנדרטים מהמחמירים בעולם, ועל כך אף זכתה בפרס יצואן מצטיין.

אנו בטוחים כי הבחירה ב”אביבי מטבחים” תסב לכם הנאה וביטחון לשנים ארוכות, ומזמינים אתכם להצטרף למסורת של 40 שנות עיצוב מטבחים ולעצב, יחד איתנו, את חוויות המחר שלכם.

פותח ע"י רשאד אבו סלאח